Згідно “Завдання на проектування”, проектом реконструкціі існуючого дитячого майданчику передбачено зміну функціонального зонування ігрових груп відповідно до нових вимог і закриття територіі майданчику, з сторони вул. Медовоі.
Згідно “Завдання на проектування”, проектом реконструкціі існуючого дитячого майданчику передбачено зміну функціонального зонування ігрових груп відповідно до нових вимог і закриття територіі майданчику, з сторони вул. Медовоі.
Характер відпочинку дітей різних вікових груп і умови комфортності цього відпочинку тісно увязані з безпосередньо прилеглим до територіі майданчика магазин-салону дитячого харчування “СОНЕЧКО”, який є власністю “Замовника”
Неохайний пустир з єдиною гіркою-ковзанкою більше слугував для вигулу псів ніж використовувався для дитячого спілкування і ігор. Функція дитячого майданчику була надана цій територіі вимушено в першу чергу тому,що прилегла будівля районноі ТП не дозволяла забудувати іі будь-якою спорудою. Умови технічного забезпечення під ізду до ТП ,а також необхід-ність в будь-який час заміни пробитих електр окабелів не надавали будь-якоі можливості використовувати цю територію як-небудь інакше.
Сучасні умови маркетингу-з однієі сторони, і зубожіння прилеглоі до престижного магазин-салону, захаращеноі сміттям і псами безгосподарноі територі існуючого дитячого майданчику з іншоі – поставили перед “ЗАМОВНИКОМ” непросте завдання виходу з цієі ситуаціі. Викладене в формі “Завдання на проектування” воно привело до розробки проекту цього нового дитячого майданчику,
Першочерговою умовою використання цієі територіі по проекту – є закриття майданчику металевою огорожею від безконтрольного використання іі з двох причин:
- з умови технічноі небезпеки ,яку уособлює собою неогороджена споруда існуючоі ТП для людей (що заборонена БНІПом і правилами експлуатаціі ТП).
- з умови організаціі комфортного дозвілля дітей,.для яких створені всі умови для відпочинку і гри, і за якими буде вестись постійний догляд з сторони обслуговуючого персоналу.
Єдиний вхід на майданчик ,який буде контролюватися працівником магазину “Сонечко” організований на ганку магазину під світлопрозорим козирком з сторони головного входу в магазин,
Дитячий майданчик функціонально розділений на три групи:
-1 група -зона “ТП” і підізду до нього
-2 група -ігрові споруди (переносні)-для дітей дошкільнят, ігрова установка-для дітей молодшого шкільного віку.( в зоні наближеноі до “ТП”)
-3 група -група очікування дорослих і столування дітей-прилегла до паркану вулиці,
Враховуючи наявність оточуючого історичного середовища,головний фасад ігрового дитячого майданчика вирішений в формі критого світлопрозорого дашку над диван ною групою відпочинку і столування дітей,який по художньому образу врівноважено обєднує прилеглі з двох сторін характерні львівські фасади житлових камяниць початку ХХ століття.
Колористичне вирішення всіх об ємних споруд в зоні ігрових споруд –є яскравим ,в чистих кольорах жовтаво-зеленоі гами.
Фасадна частина майданчику зі сторони вулиці більш стримана(солідна) і підкреслено рівноважується коричнево-червоною гамою.що більше підходить до емних фасадів старого Львова.